Час роботі

 • ISIDA Медмістечко

 • Понеділок-п’ятниця 8:00 - 21:00
 • Субота 9:00 - 19:00
 • Воскресенье 9:00 - 14:00
 • ISIDA Оболонь

 • Понеділок-п’ятниця 8:00 - 21:00
 • Субота 9:00 - 18:00
 • Неділя 9:00 - 14:00
 • ISIDA Лівобережна

 • Понеділок-п’ятниця 8:00 - 21:00
 • Субота 9:00 - 18:00
 • Неділя 9:00 - 14:00
 • ISIDA Печерськ

 • Клиника начнет прием пациентов в октябре.

УСЕ НАЙКРАЩЕ З ISIDA

Безкоштовна консультація перед взяттям на облік. Записатися

Вагітність і пологи – прекрасний і водночас хвилюючий і відповідальний період у житті жінки. Найчастіше хвилювання вагітних пов’язані з розвитком і здоров’ям майбутнього маляти, а також із тим, як відновитися після пологів.

Клініка ISIDA опікується тим, щоб Ви насолоджувалися материнством і швидко повернулися у форму:

 • спостерігайте вагітність
 • комфортно народжуйте
 • довірте перші роки життя свого малюка клініці ISIDA

І отримуйте комплекс спеціальних пропозицій: сертифікат на базовий психологічний курс «Народження нового життя», а також сертифікат на «Післяпологову програму відновлення». Діє спеціальна пропозиція до 31 грудня 2016 року.

УСЕ НАЙКРАЩЕ З ISIDA

1

Консультація перед взяттям на облік

Рекомендовані терміни взяття на облік – з 6-го по 12-й тиждень вагітності. Якщо Ви вже обираєте клініку для ведення вагітності та пологів, на 30-хвилинній консультації у Вас є можливість познайомитися з лікарем, а також ознайомитися з наповненням комплексних програм і з договором.

2

Вибір комплексної програми

В ISIDA розроблено 4 комплексні програми з 6-го тижня вагітності:
1. «Моя вагітність»
2. «Моя вагітність Комфорт»
3. «Моя вагітність Плюс»
4. «Моя вагітність Двійня»

3

Взяття на облік і спеціальна пропозиція

Ми розуміємо, як важливо підготуватися до материнства, а також зберегти психологічну рівновагу під час вагітності.. При взятті на облік в ISIDA ми даруємо Вам 12 занять базового психологічного курсу «Народження нового життя». Спеціальна пропозиція діє до кінця 2016 року.

4

Вибір пологового будинку

Майбутня мама, яка перебуває на спостереженні в ISIDA, може укласти договір на пологи на ранніх термінах вагітності й бути впевненою на кожному етапі вагітності, пологів і післяпологового періоду. ISIDA має великий досвід і всі необхідні ресурси для лікування немовлят, які потребують особливого догляду та інтенсивної терапії. Епідеміологічна безпека і система «все включено» для мами й дитини – це всебічна турбота.

5

Програма лояльності ISIDA friendly

Ми створили унікальний послідовний підхід у веденні Вашої вагітності й пологів. Коли протягом 7 днів після взяття на облік в ISIDA Ви укладаєте договір на пологи, то отримуєте 10% зниження вартості на пологи згідно з програмою лояльності ISIDA friendly, а також 10% зниження вартості на програму спостереження за малям до 1 року і від 1 до 3 років.

6

Усе найкраще з ISIDA

Нам довіряють найбільш значущі періоди. Ми розуміємо, як важливо відновитися після пологів та почуватися і мамою, і жінкою. Після спостереження вагітності, пологів і нагляду за малям в ISIDA у Вас є можливість скористатися нашим подарунком – сертифікатом на «Післяпологову програму відновлення»: підбір контрацепції, відновлення сексуального життя, харчування мами після пологів, відновлення грудей після пологів, психологічна рівновага молодої мами, супровід грудного вигодовування.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ*

1

* Спеціальна пропозиція діє до 31 грудня 2016 року.

ПРОГРАМИ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ВАГІТНОСТІ В ISIDA

Комплексні програми планування вагітності клініки ISIDA допоможуть Вам як слід підготуватися до відповідального, але такого дивовижного періоду життя – народження маляти. Під час вагітності Вам також доведеться здавати безліч різних аналізів і часто відвідувати Вашого лікаря. Тільки під контролем досвідченого фахівця Ви можете бути спокійні, що малюк росте і розвивається правильно.

ПРОГРАМИ ВЕДЕННЯ ПОЛОГІВ В ISIDA

ПРОГРАМИ ПЕДІАТРИЧНОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ВАГІТНОСТІ В ISIDA

СЕРТИФІКАТИ В ПОДАРУНОК*

*При виконанні умов проекту спеціальна пропозиція діє до кінця 2016 року.

Лікарі напряму

В ISIDA працюють висококваліфіковані фахівці 32 спеціальностей, серед яких лікарі вищої категорії, кандидати медичних наук. А це означає, що консультації вузьких спеціалістів – ендокринолога, дієтолога, терапевта та багатьох інших – Ви зможете отримати в рамках мережі ISIDA.

Відео

Відгуки пацієнтів

Татьяна

Пациентка клиники
ISIDA


«С огромной теплотой вспоминаю свои роды и пребывание в клинике. Скажу честно, уезжать не хотелось) Нет ни одного момента, к которому могли бы быть претензии. Доктора, медсестры, неонатологи, педиатры – лучшие в Украине!!! Я буду благодарна вам всю жизнь. Спасибо за дочь, которая, к слову, свой первый год проживет также под вашим присмотром;) Надеюсь, у меня будет возможность еще раз встретиться со всеми вами!»

Елена

Пациентка клиники ISIDA


Дорогая ISIDA! Хочу поблагодарить всех замечательных специалистов, что были рядом с нами все это время. За их отзывчивость, внимание, профессионализм и легкость при общении. Каждый визит в клинику был настоящим праздником для меня и мужа! Отдельное спасибо и "привет" девочкам на ресепшн за теплые улыбки и доктору УЗИ-диагносту за понимание того, как важно маме и папе рассмотреть своего малыша :)

Роды в клинике ISIDA – это действительно особенное событие и праздник! До последнего я думала, что это просто слова и пиар, но нет! Кроме комфорта, сервиса, уюта и вкусной еды, это высочайший уровень внимания к пациенту, совместная партнерская работа медперсонала и пациента, уважение к желаниям, поддержка на всех этапах и искренняя любовь к своей работе, которой буквально дышит все вокруг! Спасибо огромное доктору, акушерке, медсестре, благодаря которым роды прошли легко и с удовольствием, и этот день стал для нас с мужем настоящим праздником! Спасибо всем медсестрам, которые в течении нашего пребывания в клинике помогали научится уходу за малышом и за маленькие хитрости, благодаря которым положен успешный старт грудному вскармливанию!

Конечно у нас не было сомнений, кому доверить своего малыша после выписки, и теперь мы снова с Вами по программе педиатрического наблюдения. Первые визиты доктора и медсестры подтвердили, что мы снова сделали правильный выбор ;)

Оставайтесь обязательно такими же профессиональными, внимательными, просто лучшими в своем деле! Процветания Вам и много-много счастливых клиентов! А мы к Вам обязательно вернемся ;)

Статі

Клініки